سیستم بچینگ چیست؟

مجموع سیستم توزین و سیستم میکسر را سیستم بچینگ می نامند. سیستم بچینگ پروسه موازنه مصالح و میکس این مواد به منظور تولید بتن است.
در یک دستگاه بچینگ تمامی مواد مورد نیاز برای تهیه بتن جداگانه در دستگاه توزین با وزن های متفاوت توزین شده و به داخل میکسر تخلیه می شوند و پس از گذشت مدت زمان خاصی که باتوجه به نوع بتن متفاوت می باشد مواد توزین شده اعم از سیمان و سه الی چهار متریال دیگر به همراه مقدار مشخص آب که توسط اپراتور تعیین می شود در داخل میکسر با یکدیگر میکس شده و در نهایت به بتن تبدیل می شوند و می توان آن را در مقطع مورد نظر استفاده نمود.
میکسر ها دارای کاربرد های متنوعی در صنایع مختلف از جمله کارخانه های بتن آماده، تولید قطعات بتنی، دیوارهای پیش ساخته و دیگر مشتقات بتنی و صنایع غذایی و شیمیایی هستند و مواد را به ترکیب مورد نیاز تبدیل می کند. سیستم میکسر خود در دو نوع میکسر های طرح لیبهر و میکسرهای طرح البا تولید می شوند. میکسرهای طرح لیبهر مخصوص تولید بتن تر می باشند. میکسرهای طرح البا که در طراحی آن از شافت مستقیم استفاده شده است مخصوص تولید بتن نم یا بتن خشک یا اسنپ صفر است.

سیستم بچینگ چیست
شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز بزرگترین تولید کننده ماشین آلات تولید بتن و قطعات بتنی از جمله بلوک، جدول، سنگ فرش، فلاور باکس و … است. دستگاه بچینگ جزو تولیدات شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز است. کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه ها و ماشین آلات شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز این شرکت را به برترین و محبوبترین شرکت تولیدکننده ماشین آلات بتنی در خاورمیانه قرار داده است.

برای مشاهده سیستم بچینگ مجموعه پارسیان اینجا کلیک کنید.