• قیمت دستگاه بلوک زنی

قیمت دستگاه بلوک زنی بر اساس آیتم هایی در بازار تعیین می گردد که در ادامه به شرح آن ها می پردازیم.

1-ظرفیت تولید در دستگاه بلوک زنی

2-چندکاره بودن دستگاه بلوک زنی

3-تکنولوژی های استفاده شده در ساخت دستگاه بلوک زنی

4-کیفیت ساخت دستگاه بلوک زنی

5-کیفیت قطعات نصب شده بر روی دستگاه بلوک زنی

6-کیفیت محصولات تولیدی (بلوک، جدول و ….) دستگاه بلوک زنی که ارتباط مستقیم با آیتم های بالا دارد.

آیتم های ذکر شده جزو مواردی می باشند که در تعیین قیمت دستگاه بلوک زنی تاثیری مستقیم دارند. ظرفیت تولید و زمان تولید دستگاه از مواردی است که توسط خود مشتری انتخاب می گردد که متناسب با نوع سفارش می باشد. در برخی از پروژه ها سرعت تولید بالا بسیار حائز اهمیت است.

تک کاره و یا چندکاره بودن دستگاه بلوک زنی بستگی به زمینه فعالیت دارد. برخی از مشتریان دستگاه  را فقط برای پروژه هایی همچون ساختمان سازی خریداری می نمایند و اغلب دنبال دستگاه تک کاره بلوک زنی تخم گذار (متحرک ) می باشند. برخی دیگر دستگاه تک کاره جدول زنی را برای اجرای پروژه های خاص شهرسازی خریداری می نمایند. برخی دیگر به علت اجرای پروژه های متعدد و یا جهت راه اندازی خط تولید کارخانه بلوک، جدول، آبرو، سنگفرش، فلاورباکس و باکس های تزئینی به دنبال دستگاه چندکاره تمام اتوماتیک با ظرفیت تولید بالا می گردند.

تکنولوژی های استفاده شده در ساخت دستگاه بلوک زنی بسیار حائز اهمیت است و شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز همواره درصدد به کارگیری آخرین تکنولوژی های به روز در دستگاه های تولیدی خود است. شرکت پارسیان اولین شرکت دانش بنیان در صنعت ماشین سازی ایران است. گروه تحقیق و توسعه شرکت پارسیان ماشین سازان همواره در حال تلاش برای ارتقاء دستگاه های تولیدی مطابق با آخرین تکنولوژی های به روز می باشد. این گروه با داشتن برترین متخصصان فنی با ارائه ایده هایی نو همواره گامی نو در صنعت ماشین سازی برمی دارد.

کیفیت دستگاه و قطعات نصب شده بر آن بسیار حائز اهمیت است و این موضوع نقش مهمی در تعیین قیمت دستگاه دارد. شرکت پارسیان ماشین سازان در دستگاه های تولیدی خود تماماً از قطعات و تجهیزات با برندهای معتبر جهانی استفاده می نماید. تمامی قطعات نصب شده بر روی دستگاه ها دارای ضمانت می باشند. شرکت پارسیان در تولید دستگاه از آخرین تکنولوژی های به روز استفاده می نماید و جنس بدنه دستگاه بسیار با کیفیت است.

سرانجام کیفیت محصول تولیدی دستگاه بسیار مهم است که مشتریان باید هنگام خرید دستگاه به آن توجه نمایند. تمامی دستگاه های تولیدی شرکت پارسیان محصولی با کیفیت بالا و مستحکم و مقاوم تولید می نمایند که مطابق با آخرین استانداردهای آبا (آیین نامه بتن ایران) می باشد.