پیشنهاد به پیمانکاران

پیشنهاد ویژه به پیمانکاران شهرداری ها با دستگاه تولید سنگفرش و بلوک

پیشنهاد ویژه ما به پیمانکاران شهرداری ها و سایر پیمانکاران فعال در حوزه صنعت ساختمانی و ساخت و ساز خرید دستگاه چندکاره تمام اتوماتیک تولید سنگفرش، تولید بلوک تولید جدول و تولید فلاورباکس است. دستگاه چهارکاره تمام اتوماتیک مدل TP.RN3000 یا TP.RN2500 یا TP.RN2000 است که قابلیت تولید انواع بلوک سقفی و بلوک دیواری همچنین قابلیت تولید انواع سنگفرش و تولید جدول بتنی و فلاورباکس را دارد. این دستگاه ها به دلیل ظرفیت بالای تولید و همچنین کیفیت عالی قطعات تولیدی تقاضای بسیاری داشته اند.
تمامی پیمانکاران می توانند با خرید دستگاه تولید سنگفرش- تولید جدول- تولید بلوک از هزینه های مازاد خود بکاهند؛ پیمانکاران در صورت خرید دستگاه و تجهیزات آن به جای خرید محصولات (بلوک، جدول، سنگفرش و فلاورباکس) ، هزینه حداقل به یک دوم کاهش می یابد. این محاسبات با احتساب تمامی هزینه های تولید از جمله هزینه استهلاک دستگاه، استهلاک سوله، دستمزد نیروی انسانی، مقدار آب و برق مصرفی و سایر هزینه های سرشکن در تولید می باشد.
از مزایای مهم دیگر که با خرید دستگاه حاصل می شود می توان به انتخاب مواد مصرفی و انتخاب کیفیت مواد توسط خود پیمانکاران اشاره نمود. همچنین امکان سفارشی سازی قطعات بتنی به راحتی امکان پذیر است.
دستگاه های سری TP.RN در گروه دستگاه های ثابت تولید قطعات بتنی قرار دارند. این دستگاه ها به همراه تجهیزات دیگر از تعداد نیروی انسانی در خط تولید می کاهند. به موازات کاهش تعداد نیروی انسانی در خط تولید سودی که دستگاه به ارمغان می آورد افزایش می یابد. بنابراین می توان از این دستگاه ها در پروژه های متعدد ساخت و ساز، شهرداری ها، مناطق روستایی و … بدون هیچ نگرانی بهره برد.