لیست قیمت جدول زن و بلوک زن به آیتم های مختلفی بستگی دارد. از جمله این آیتم ها می توان به کیفیت قطعات و تجهیزات مصرفی در دستگاه اشاره نمود. استفاده از قطعات و تجهیزات ارزان قیمت و بی کیفیت در دستگاه جدول زن و بلوک زنی موجب کاهش هزینه کلی دستگاه و عمر کوتاه آن می شود و این مهم محصول تولیدی بی کیفیت را نتیجه می دهد.

در مقایسه بین قیمت و کیفیت دستگاه های موجود در بازار توجه به این نکته حائز اهمیت است که هر چه قطعات و تجهیزات مصرفی در دستگاه با کیفیت بالاتری باشد موجب افزایش طول عمر دستگاه و در نتیجه کاهش قیمت آن می شود. در مقایسه قیمت بین دستگاه ها؛ قیمت خریداری شده ملاک نیست بلکه کیفیت قطعات به کار رفته که سبب افزایش سودآوری در طول زمان می شود مهم است.

اگر قطعات مصرفی در دستگاه جدول زن و بلوک زن با کیفیت عالی و با برند معتبر انتخاب شود برای سالیان سال عمر می کند و حتی به صورت دست دوم هم در اسرع وقت با قیمت عالی به فروش می رسد.

دستگاه جدول زن و بلوک زن با کیفیت عالی:

شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دستگاه های تمام اتوماتیک و اتوماتیک  تولید قطعات بتنی در خاورمیانه است. این شرکت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا توانسته است دستگاه های چندکاره تمام اتوماتیک تولید نماید. قطعات و تجهیزات به کار رفته در دستگاه های این شرکت از برندهای معتبر جهانی انتخاب گردیده است. این شرکت همواره با رقبای خارجی رقابت می نماید و دستگاه های تولیدی خود را به سایر کشورها صادر می نماید.