مراسم گرامیداشت روز دانشجو با حضور پرشور دانشجویان، نمایده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، مدیران و مسئولان شهرستان در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در ابتدای این مراسم ضمن عرض تبریک به مناسبت روز دانشجو گفت: این دانشجویان بودند که در ۱۶ آذر ۱۳۲۲ برای استقلال و آزادی کشورشان در مقابل طاغوت ایستادگی کردند و عده ای زیادی از آن ها در این راه به شهادت رسیدند.

دکتر سید عبدالله حجتی با بیان اینکه امروز نیز دانشجویان در عرصه های مختلف در حال دفاع از کشورشان هستند، تصریح کرد: امروز برخی دانشجویان در خارج از مرزهای کشور با دشمنان تکفیری در حال جنگ هستند و بقیه دانشجویان در عرصه تولید علم و صنعت کشور در جنگی اقتصادی در مقابل دشمان ایستادگی می کنند.

وی با بیان اینکه امروز ثروتمندترین کشورها آن هایی هستند که در حوزه نوآوری و تولید علم سرمایه گذاری می کنند، افزود: دانشجویان ما نیز باید با کمک حاکمیت در راستای تولید علم تلاش مضاعف کنند تا از سایر کشورها عقب نمانیم.

گفتنی است در پایان در این مراسم ضمن قدردانی از دانشجویان برتر از سه کارآفرین نمونه کشوری که از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی بناب بودند،  تجلیل و قدردانی شد. در این مراسم از آقای دکتر رضا نصرالهی مدیرعامل شرکت پارسیان ماشین سازان تبریز به عنوان کارآفرین نمونه کشوری تجلیل و قدردانی شد. جناب آقای دکتر نصرالهی بیش از 500 کارخانه را راه اندازی نموده است. سلامتي  و  توفيق  روزافزون جناب آقای دکتر رضا نصرالهی را  از  خداوند منان مسئلت می نماییم.